f-l-o-w

Jak si udělat svůj web?

Chci mít své webové stránky, ale nevím,jak se dělají. Asi bych tam chtěla i e-shop. Zvládla bych si je vytvořit sama?

Nejlepší odpověď
Jahoda

www.webgarden.cz
www.estranky.cz
www.blog.cz
www.webzdarma.cz

Tady je pár odkazů, tak se koukněte. ;o)

Další odpovědi
Miroslavst

To záleží na tvé šikovnosti, ale svůj web si můžeš založit třeba na livepage.

Q

Návrh na to použít součást MS Office PRO Frantpage vřele nedoporučuji, u amatéra začátečníka vznikají chyby v kódu (to jsou pak takové ty stránky, které se nám špatně zobrazí a hlásí např. chybu 404.
Záleží na tom, k čemu ty stránky mají sloužit.
Pokud hledáš něco katalogového, eshopového stylu, je nejlépe se poohlédnout po předvytvořených stránkách (Ty v nich potom funguješ podobně jako v Office systému texty, tabulky atd.) jeden z podařených produktů je www.webnode.cz Za službu eshopu ovšem platíš
Pokud chceš stránky „čtecí“ tj. informace, které budeš zadávat sama ev. i s někým druhým, jsou k dispozici šablonky zdrama. Jsou vhodné pro osobní stránky, fankluby, stránky o cestování, o údržbě speciálních věcí, návody… prostě záleží na tom, co zrovna bude na těch Tvých stránkách předmětem stránek.
Ještě než začnež web tvořit, ať už v jakémkoliv programu, doporučuji něco, čemu se říká strom, mapa stránek. Rozmysli si, jak budeš chtít, aby stránky vypadaly. V menu třeba bude: FOTOALBUM, VIDEA, NÁVŠTĚVNÍ KNIHA, DENÍK.. Tak podle toho vyber ze základních nabízených šablonek. Doporučuji podívat se na nějakou literaturu případně i jen stránky ohledně zadávání klíčových slov atd. Přeji hodně úspěchů!

usteman

Nevim ale určitě bys zvládla Blog.

infant

Pro lidi neznalé html a podobných hatlamatilek, je docela dobrý program MS Office FrontPage. Je to docela intuitivní, ale lepších kousků člověk dosáhne s dobrou příručkou (z knihkupectví).
Jestli chceš e-\shop, tak zkus:

Zdroj: http://eshopzdar­ma.info/