Petuna

Poradíte, jak se to počítá, chci-li si udělat ovulačni test? Až skončí menstruace, anebo když začíná?

Prosím vas chci zeptat, chci si udělat ovulacni test jak se to počítá az skončí menstruace a nebo když začíná??

Původní neotázka
Jak si udělat ovulaci

Odpovědi
atlas

Úplně nechápu otázku, ale vždy se počítá od 1. dne krvácení a ovulace je někdy v polovičce

Nuk nuk

Nový cyklus začíná vždy prvním dnem předchozí mensturace. Pokud máte cyklus pravidelný, ovulace by měla nastat někdy cca týden až 10 dnů po začátku MS. Ale je to hodně individuání, takže pokud chcete mít jistotu, můžete se otestovat už během MS. Přesnější informace by měly být ale v příbalovém letáku testu.

Cenobita

Pomocí této aplikace si snadno spočítáš vše potřebné:

http://www.plodne-dny-vypocet.cz/