kikinka2210

Jak si udělat nehty v podobě gelových?

jak udělat nehty vypadající gelově?

Odpovědi
Carrie35

Zkusila bych nějaký set laků na francouzskou manikúru – nehty napřed nalakovat růžovým nebo béžovo-růžovým lakem, konečky bílým a nakonec celé přetřít bezbarvým.

Mucillinka

Na gelové nehty nechodím, ale přišla jsem na fígl jak dosáhnout podoby gelových nehtů. Potřebzuješ jen nějaky světlounký lak a nebo bezbarvý. Bezbarvým a nebo tím svělím přetřeš celý nehet, potom si vemeš bezbarvý a stejně jakou u francouzské manikůry přetřeš konec nehtu a poté ten konec obalím ve třpytkách, které se dají sehnat v drogerii a přetřu bezbarvým nakonec..Takhle si udělam během 20 min nehty, vypadají jako gelové, uštřím čas i peníze a když mi nehty schnou,tak i když se někde trochu rýpnu,tak to není moc vidět přes ty třpytky…Já tendle postup doporučuju. Jediný mínus je pak sundaní třpytek dolů,jde to hůř a třpytky jsou téměř všude,ale to už o šikovnosti..

tyna.ryglova

Potřebuješ k tomu gel lak a UV lampu. Bez toho ti to nepůjde. Já si kupuju gel laky z https://www.raj­nehtu.cz/gel-laky/ , protože tam mají nádherné barvy. Laky mám vyzkoušené a jsou kvalitní a pěkně na nehtech drží.