Kaxx

Jak si udělat Emo účes?

Nevím jak si udělat „pořádnou“ Emo patku a prostě celej účes.. :) Děkuju :)

Nejlepší odpověď
baghira

Co takhle jít do kadeřnictví a nechat si ho udělat? Když budeš chtít kabát, taky si ho budeš šít sama?

Další odpovědi
Pajus89

Zajít ke kadeřníkovi určitě není EMO :DD

Zdroj: http://emo-girl-andy.blog.cz/0912/e­mo-uces-jak-na-to

Karolína99

Prostě se ostříháš na patku.Ale musíš jí mít hodně velkou takže s vlasy šetři. :) Pak ti bude sama padat do obličeje jak to emáci mají :D :)