Oprah

Jak si udělat email, když mám svoje web stránky a chci mít za @ právě ty moje stránky..

Kde si na to mám najed, mám web na estranky.cz..
Díky za radu.. Jsem začátečník, proto se ptám..

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To bohužel neuděláte, pokud Váš hosting (ten kdo vám poskytl prostor na nějakém serveru pro vaše stránky) nedává ke stránkám i prostor pro maily.

Další odpovědi
Hykam

Na to by jste musel mít zaregistrovanou doménu 2 řádu a u poskytovatele hostingu by jste si musel vybrat balíček služeb, který tuto službu obsahuje.
Dnes už je ale tato služba u většiny poskytovatelů hostingu v základu.