Jak si udělat domácí FTP server ve Windows?

Potřebuju docela často se známými sdílet data. Různým webovým úschovnám moc nevěřím a posílání souborů přes ICQ je pomalé. Poohlížím se proto po nějakém FTP serveru pro Windows. Jaké s nimi máte zkušenosti?

Odpovědi
Teammer

No osobně pro windows preferuji cesarFTP, jednoduchý a bezpečný prográmek.

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/ser­very/ftp/cesar­ftp/?g[hledano]=ftp%20ser­ver&g[oz]=0.99&g[up]=g

Ale aby jste mohl sdílet data po Internetu, potřebujete Veřejnou IP adresu. Pokud ji nemáte nelze takto data sdílet