Bu

jak si udělat doma kostým soba na vánoce?

Nejlepší odpověď
rtepp

Zde je vzor.

http://www.mys­ticum.cz/kostym-sob-p-3488.html

Další odpovědi
www

„..kostím soba na vánoce“ ?
Nějak nechápu ☹

vcelka maja

Zřejmě mělo být… kostým soba…

anonym

ty budeš kostit soba na Vánoce?

venkovan

První co je potřeba sehnat soba. Nejraději již mrtvého. Potom musíš oddělit maso a šlachy od kostí. Následně kosti vyvařit a zbytek tkání odškrabat.
Existuje ještě možnost, že chceš jít na Vánoce v převleku za soba. Kožich seženeš ve výprodeji látek – třeba nějaký semiš apod. Hlavu a parohy můžeš udělat z papíru který můžeš lepit na balónek a nějakou kostru parohů. A potom vše nabarvit