ell222

Jak si tu můžu odstranit otázku?

Dříve jsem sem psala různé otázky, které teď chci odstranit. Jak to můžu udělat?

Nejlepší odpověď
led

Sama nie.
Zneviditeľniť otázku/odpoveď môžu strieborní a zlatí.
Vymazať – odstrániť administrátori. Admini môžu aj vymazanú -zneviditeľnú otázku/odpoveď vrátiť.
Ostatní užívatelia nahhlasujú závadný príspevok adminovi pomocou tlačítka: „nahlásiť závadnú otázku/príspevok“.
Doplňuji:
Malá rada pre neskúsených a zbrklých:
ak zistíte – uvedomíte si závadnosť otázky/odpovede, skôr než niekto bude reagovať,
otvorte si opravu, vymažte text, dajte bodku alebo čiarku, potvrďte. Nadpis ostane v pôvodnom znení, ale text je len značka a to určite niekto vymaže.
PS
preto nadpis robte stručný výstižný a text dávajt do okienka textu…
Upozornenie
Ale i tak pred odoslaním si najprv skontrolujte svoj príspevok a až potom pošlite…

Další odpovědi
Shuffle

Myslím, že to ani nejde…

led

Nahlásiť ako závanú môžte aj vlastnú otázku…

led

Annas, prepáčte doplnok, boli ste rýchlejšia než ja.