samicek333

Jak si to mám vysvětlit?

Máma doma mýdlo na mytí rukou. Jsou tam různé, kde bylo vyrobeno, kdy bylo vyrobeno, vůně a takovýhle nesmysly, ale nahoře v rohu, kde je prázdné místo je naspáno BAD, tedy anglicky špatný. Nechápu, jestli o tam dali třeba omylem, nebo jestli to mýdlo má být špatné. Jak byste si to vysvětlili vy?

Je to taková hovadina, ale musela jsem nad ní přemýšlet…
Doplňuji:
Barnajka: Aha, umím jen anglicky… Děkuji:)

Nejlepší odpověď
barnajka

Vůbec bych se nebála, že mýdlu něco bude :)
To ‚bad‘ tentokrát určitě nebude z angličtiny (=špatný), ale z německého slova ‚Bad‘ (=koupel, lázeň) ;)