Jak si stáhnout

Stručně-stahování z Kinotipu.Vše je zářivě báječné do chvíle, kdy mám u jednoho konkr. filmu označit odkaz, adresu.....tam končím, nic nereaguje na nic. Kde je zakopanej Alík?

Nejlepší odpověď
kenyrts

se stisknutým levým tlačítkem myši označte odkaz a dejte kopírovat,buď ctrl+c nebo pravým tlačítkem dát kopírovat,potom vložit do prohlížeče a dát enter,potom se objeví další stránka kde už bude přímo film,dáte stáhnout,ale musíte opsat ještě nějaká písmena,pak už to pojede !!!!!!!!