zjentek

Jak si správně říci o lepší a tím pádem VYŠŠÍ osobní ohondocení?

Inspirován otázkou rokiovského typu, kde uživatel de facto žaluje, že po něm jiní uživatelé osobní poštou žebrají tak vzácné body, rozhodl se pro konkrétní krok: žádám zde veřejně o vyšší osobní ohodnocení!

(No co, když chcete vyšší plat, také se ozvete a nikdo se většinou ani nepohorší… pokud s vámi rovnou nevyrazí dveře.)

Odpovědi
Schluker

Nie, radšej knihu..!

Pro vyssi “ohondoceni” doporucuju pockat u silnice na Hondu a skocit pod ni.

Kelt

Jsi zlatý, gold, co chceš ještě víc. Musíš to nějak dokázat, prokázat, že máš na to nárok oproti ostatním. Tedy požádat správným způsobem správné lidi na správném místě a měl bys něco nabídnout. Je něco za něco.

ivzez

Pokud si o něco říct, pak radši o vyšší mzdu nebo plat. Osobní
ohodnocení není vždy nárokové, zaměstnavatel může měnit jeho výši,
případně je odebrat.
Mzdu ale musí platit stále.

Tuším, že to míníte jinak. (–: