Avatar uživatele
zjentek

Jak si správně připravit lahodné kakao?

Řeč je o kakau coby nápoji. K dispozici je polotučné mléko a kvalitní, ČISTÉ holandské kakao. Čili dle surovin mám za to, že se zde opodstatněně ptám na přípravu kakaa, nikoli horké čokolády atd. (jsem mírně zmaten, už jsem pil lecos).
Fakt nevím, jak na to. Je to věda? Prostě o přípravě nevím nic…postup, teplota, poměry, nic. Mám i cukr, pokud bude potřeba.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Lurius před 1216 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

V podstatě používám stejný postup jako kolegové, ale používám plnotučné mléko a někdy přileji i trochu smetany. Pěkně našlehám pomocí metličkového nástavce tyčového mixéru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nejlepší je to svěřit odborníkům >>> do takových věcí manželce nekecám a nechám se rozmazlovat …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Z kakaového prášku, cukru a trošky horkého mléka se utře jemná kašička. Kašička se lehce prošlehá se zbylým horkým mlékem. Nápoj se nechá za stálého míchání (odspodu, aby se nepřipaloval) krátce přejít varem. Hotové kakao se odstaví z ohně a hned nalévá do konvice nebo šálku … a za stálého míchání se leje do 🚽

Zdroj: zdroj: internet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Trochu studeného mléka, do toho nasypat přiměřené množství kakaa (případně cukr) a směs velmi důkladně rozmíchat. Potom vlít do většího množství mléka a počkat na var.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Maminka dělávala kakao tak, že na hrnek 250/300 ml dala asi 2 – 3 KL kakaa.
Rozmíchala v troše vody v malém plechovém kastrůlku.
Ještě bez cukru, opatrně, při stálém míchání (nepřipálit) svařila.
Do bublinek, lehce, jakoby zredukovat vodu. Ke konci přidala
2 KL cukru krystal (přisladit se dá vždy). Přes kovové sítko vlila kakao do připraveného horkého, téměř vařícího mléka. Promíchat.
Chutnalo všem lépe než mléko + kakaový prášek (kašička).
Babi dělávala celý hrnec, stál na kraji ploty kamen, připravený k snídani.

Holandské jsem neměla snad 20 let. Jen „Holandského typu“ :)
Tedy toto: https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ka­voviny-holandske-kakao-100-g/#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_content=pro­ducts-opesBB&utm_ab=266%2F5­74%2C225%2F473%2C258%2F5­55%2C263%2F567&ut­m_term=k%C3%A1vo­viny-holandsk%C3%A9-kakao-100-g&utm_query=Ka­kao%20holandsk%C3%A9
Mám ráda kakao z Lidlu, je tmavší, což je prima, při pečení domácích sladkých
koláčů, dezertů, perníků, bábovek apod.
S mlékem musím opatrně, tak kakao už téměř nesmím, tak už např. Van Houten Kakao kupovat nebudu. Na pečení, je ho škoda :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Lidé a prozradí mně někdo i tajemství „přiměřeného“ množství kakaa? Kolik na kolik? Bo bych nerad, aby vzniknuvší drink se mnou třeba nějak „zamával“, rozumíme si..

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Přiměřené množství je podle vkusu každého soudruha. Já dávám dvě vrchovaté lžičky na hrnek 250 ml.

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To si musíš sám zkusit, co to vyhovuje. Já dávám vrchovatou polévkovou lžíci na 1/4 l hrnek.

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Kepler > to musí bejt silný jako prase. Nebo používáš nějaký podřadný kakao. Možný taky je, že pokud přidáš smetanu, tak to sílu trochu srazí.

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Mně to ani moc silné nepřipadá. Je pravda, že většinou nekupuju pravé holandské kakao, ale levnější od Marily – kakao holadského typu.

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Kepler > hlavní rozdíl bude v tom, že já používám hrnek 250 ml a ty 1/4 l.

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

emefej
🤣

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, to bude ono! 🙂

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Taky mně přijde PL na 1/4 vody tak trochen síla… a vzhledem ke skutečnosti, že jsem za „prý pořádné“ kakao v krámu vybulil 70 českých za deset deka, tak mě na to kakao pomalu přechází chuť. To mám obsah tak na ČTYŘI KAKAVA! (;

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek