tomy smyk

jak si smazat ucet na odpovedich kdyz knemu nevim heslo ale je napsano na muj email

Nejlepší odpověď
Drap

Účet ti může smazat na požádání pouze adminostrátor.

Další odpovědi
Sůwa

Nemusíš nic mazat, nic to nestojí. Stačí se pouze neúčastnit… 🙂

led

Napíšte adminovi, e-mail: info@odpovedi.cz z emailu, na ktorý je urobená registrácia, uveďte svoj nick a prípadný dôvod rušenia účtu.

bolak

A pokud ho chceš smazat jen kvůli tomu že neznáš heslo, tak o to se dá přece vždycky zažádat a oni ti ho pošlou na e-mail.