Jak si sám vytrhnu zub?

Odpovědi
panenka

Vem si kapesník bolavý zub si rozhýbej a až se ti bude pořádně hýbat tak ho vytrhni.

Ella

vemte provázek, omotejte kolem bolavého zubu a udělejte uzlík, druhý konec provázku přivažte na kliku dveří a ať vám jde někdo pořádné otevřít…
Anebo zkuste radéji zubaře, protože pokud nejste pétileté díté s mléčnými zuby, tak vám umrtvení a odborník bude víc platný než samoošetŕení, které může dopadnout katastrofálně…