Ceaser

Jak si půjčit pod 18 let?

Jak si půjčit pod 18 let? Situace : Mám stabilní online příjem 15000 CZK. Chtěl bych si půjčit 330000 CZK se splátkou 11000 CZK měsíčně a půjčku bych v optimálním případě splatil předčasné, čímž snížím největší riziko, a to riziko úmrtí a tím pádem neschopnost splácet. Rodiče jsou hodně skeptičtí a z části chápu jejich nejistotu, ale pokud bych půjčku dokázal splácet tak v tom nevidím problém. Studuji dálkově, takže jsem schopen skloubit to vše se školou. Nějaké rady a být to vaše dítě povolili byste mu to?

Nejlepší odpověď
Filip84

Poptat produkt u jednotlivých bank, některé banky půjčují i osobám mladším 18. let, na tzv. studentskou půjčku. Obávám se, že bez písemného souhlasu zákonného zástupce se neobejdeš, ale s ohledem na tu skutečnost, že jde o dispositivní právo, je to věcí nikoli kogentní, ale volné úvahy a dohody smluvních stran: obrať se, proto, na banky.

https://www.smar­tpujcka.cz/stu­dentska-pujcka

Další odpovědi
elkon

Myslím, že legálně nezletilému žádná banka nepůjčí. A případný lichvář tě zničí.

Pepa25

Při hrubém příjmu 15000 měsíčně rozhodně není možné doporučit půjčku se splátkou 11000 korun! A riziko úmrtí opravdu není největší riziko, stačí, že ten „stabilní“ příjem nemusí být stabilní vždy. Navíc pomíjím to hlavní: na co má jít těch 330 tis. (zda to navýší příjmy nebo aspoň by šlo v případě nutnosti z investice vystoupit …). Takže jsem také skeptický a nehledal bych, jak přesvědčit nebo obejít rodiče.

Lgee

Nikdo ti a příjmem 15000 nepůjci 300000

Jiříková

Příspěvek smazán administrátorem.

SMIDT EDUARD

Dobrý den, uvažujete o půjčce na zaplacení některých účtů nebo pronájem bytu, máme pro vás nejlepší nabídku, naše služby jsou velmi spolehlivé, můžete mít půjčku od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč s nízkou dostupnou sazbou, pro více informací kontaktujte nás prosím e-mailem: esmidt055@gmail.com

Marcela001

Nabízíme půjčky do 24 hodin: marcela.krejsova01@gmail.com.

Zajistíme pro vás spotřebitelský úvěr od 50 000 do 28 000 000 Kč. Po několika hodinách online prozkoumáme vaši žádost a okamžitě vyplatíme peníze na váš účet. možnost předčasného splacení. Splatnost 12 – 360 měsíců. Pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty po platební neschopnosti. Každý může od nás získat půjčku. {marcela.krej­sova01@gmail.com}.

Reprezentativní příklad: 50 000 Kč / splatnost 60 měsíců / splátka 876,39 Kč / celková výplata 52 583,27 Kč. V takovém případě stačí kopie OP a dva poslední výplatní listy. Další informace získáte na: {marcela.krej­sova01@gmail.com}.