vivatisCZ

Jak si prohodit google na youtube?

!!POJMENOVÁNÍ NENÍ PRAVDIVÉ!!
Na youtube používám jeden účet na který natáčim videa jmenuje se židle nedávno jsem se rozhodl jít do googlu naplno a tak jsem si založil účet google hlavně kvůli emailu a tento google účet se jmenuje mím jménem Takijako Nakaši.A na youtube tedy používám ten druhej tedy tu židli mně to však ,ale nebaví neustále se přehlašovat je nějaká možnost aby sem to nějak prohodil a ten taijako Nakaši byl součástí židle?Samozdřejmně že na Takijako Nakaši mám taky youtube účet, který nepoužívám na tom starém mám opravdu hodně dat.

Odpovědi
Spartakus

Pokud na youtube otevřeš ten panel, na němž je tvůj avatar uvidíš tam ikonu „přidat účet“ to by ti to mělo usnadnit, teda snad :)