Altair-AC

Jak si prodloužit životnost?

Jde to třeba o pár let nebo to má každý prostě dané,kolik by se mohl maximálně dožít?

--
Myslíte opravdu životnost? Že by lidé byli trvanliví?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejlíp se naložit do lihu, vydržíš pár století.

Další odpovědi
Smackdown

Když by jsme všichni odjeli třeba na haway,tak se dožijem klidně přes 100let.

ivzez

Mám pocit, že se v této souvislosti ve spojení s člověkem
nepoužívá slovo životnost (setkávám se s ním u přístrojů).

Podle mne si život může prodloužit každý.
Záleží na na způsobu života, stravování, pohybu, …

zjentek

Každopádně šetři energiema. Až dojdou, je konec.

dr.luha

Nesmíš konzumovat potraviny z umělé hmoty. To je základní předpoklad.

led

Pokusy tu už boli so zmrazením. Mamut, aj Ötzi vydržali do dnešných čias, ale až po smrtit. Záujemci o „hibernáciu mrazom“ z radov bohatých, predpokladané poplatky za údržiavanie pri živote sú vysoké, by sa určite našli.
Ale v súčasnosti vedci študujú: http://veda-a-technika.euroz­pravy.cz/veda/196473-klic-k-nesmrtelnosti-starnuti-lze-zpomalit-i-zvratit/

marci1

Částečně je délka života dána geneticky. Ale jinak rada, jak si prodloužit život:
Založit si rodinu, usmívat se, pravidelně se stravovat, nehrbit se (tělo tím trpí), hýbat se a dopřát si skleničku vína. 🙂

annas

Ad ivzez,

také jsem se na „životností“ zamyslela, ale pak jsem si řekla, že to třeba myslí s nadsázkou.

ivzez

Nadsázka mne nenapadla, možná proto, že není v další části otázky…

Spíš mne napadlo, jestli tazatele nezmátla (ne)smrtelnost. V poslední době jsem četla několik úvah o prodlužování věku člověka a o tom, že hranice je u člověka asi 135 let. Ale, kdo ví → až se vědci a lékaři dostanou tak daleko, třeba se hranice ještě o něco posune.