tachytra

Jak si procvičovat anglický jazyk?

Neporadíte mi, prosím, jak si nejlépe procvičovat anglický jazyk doma?:)
Tím myslím, jestli by jste mi neporadili nějaké anglické seriály s jednoduchým textem, abych tomu rozuměla nebo tak něco.. Děkuji za každý nápad a návrh:)

Odpovědi
Psychotic

Jednoduché bývají seriály kreslené, mají totiž kvalitní audio. Třeba Futurama v originále používá tu nejjednodušší možnou angličtinu, nepočítáme-li nějaké ty techno-bláboly. Možná by ale pomohly i nějaké kanály na Youtube. Třeba RayWilliamJohnson počítá se zahraničními diváky a když už použije složitější slovo, ukáže ho v psané formě, občas i s obrázkem.
Nebo prostě zajdi na nějaký server, kde si můžeš dopisovat s lidma po celym světě. Já sám jsem ze stejnýhi důvodu na InterPals.net

Slecna 007

Zkus IT CROWD, prima a jednduché

j.san

Učím jazyky a doporučovala bych kombinaci různých aktivit. Přečtěte si například tento nebo další články na mém blogu
https://jana-sandova.cz/ja-chci-rozumet-kdyz-na-mne-nekdo-mluvi-anglicky/
Můžete použít i materiály, které jsem připravila pro studenty zdarma.
https://jana-sandova.cz/ma­terialy-zdarma/
Doporučuji i kombinovat s online výukou