Baumax

Jak si přilepšit při splácení oddlužení?

Když si někdo najde brigádu na DPČ a do toho už ze svého platu splácí oddlužení, na brigádě si vydělá dalších 8000 měsíčně, insolvenční správce mu těch 8000 sebere na splácení dluhu nebo mu je nechá?
Doplňuji:
Nejde o nezájem je splácet, ale platit třeba 4000 a 4000 si nechat, ono se s 9000 měsíčně žije špatně. Nejde o to mít se dobře, jde o to přežít. Kdybych je platit nechtěl, na brigádu se vykašlu a najdu si něco na černo a nebo nepracuji. Tak si nechte hloupé řeči.

Nejlepší odpověď
jáára

Insolvence je výhoda o kterou můžeš lehce přijít.
nezkoušej si ulít prachy bokem.

Další odpovědi
arygnoc

jj, mať dlhy, neplatiť ich a mať sa dobre, to by bolo!

poradiť by vám vedeli kožený a spol.

;-Q
Doplňuji:
na to, že chcete „prežiť“, resp. slušne žiť, ste mali mysleť, keď ste sa dostávlai do dlhov.

prajem vám, nech je táto neľahká skúsenosť pre vás poučením, ale 99% dlžníkov je chronických dlžníkov sa zasa dostanú do problémov svojim životom nad pomery pomocou pôžičiek (ktoré nesplatia).

zvykajte si žiť striedmo, pravdepodobne vás to čaká celý život.
ale – dá boh, že sa mýlim.

;-Q

zzzlatokopka

Příjem nesmíš správci zatajit, jinak může insolvenci ukončit.

Hlada

Dlužník musí odevzdávat veškerý svůj příjem po odečtení životního minima po dobu pěti let. To je princip oddlužení po česku. Není možné si legálně přilepšit. V insolvenci může být podvedený i podvodník. Z otázky není zřejmé, jak jsi k insolvenci přišel, takže jsou to hloupé řeči tak napůl. U nás soud neodsoudí podvodníka dlužníka ani lichváře nebo podvodníka se smlouvami, ale uzavře se podivná plichta, kterou zaplatí věřitel a na které vydělají oddlužovací společnosti, insolvenční správci a právníci. Je zřejmé, že to je počínání, které postrádá smysl i spravedlnost.

Pepa25

Co udělá insolvenční správce je dobré se zeptat insolvenčního správce a nejlépe předem … Obecně platí raději jednat na férovku, protože co se může provalit, to se provalí a jsou z toho jen potíže …

ferinecek88

když to přiznáš,seberou ti všechno,ty musíš zaplatit co nejvíc z dlužné částky,min. 30prcnt