Killer

Jak si přestat kousat nehty?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Já kousala nehty deset let. Poté mi byl kamarádkou, která se už na mé kousance nemohla dívat, koupen k jakési příležitosti bezbarvý lak na nehty, nevěřila, že ho použiji, tak mi je radši i sama natřela. Když jsem si večer strčila nehet do pusy, abych ho „dookousala“, tak mě tak natáhlo, že už ani omylem. Lak jsem na nehty nanesla pak už jen párkrát a skoro plná lahvička mi zbyla. Teď je to šest let, co nekoušu a mám dlouhé, upravené nehty. Chuť nehtů po tom laku si pamatuju dodnes, brrr…

Předpokládám ale, že jsi kluk. Pak to bude složitější, jelikož lak není super nápad. Ideální by bylo namočit prsty do něčeho, co se dlouho udrží a bude to agresivní. Známý dostal od kožního jakousi tekutinu proti akné a každé ráno si tím mazal obličej na kousku vaty, uchytlo se mu sem tam trochu tekutiny na prstech a rovněž kousal, ale chuť byla natolik odpudivá, že přestal, rovněž ho prý natahovalo.
Nejlepší by bylo se naučit pravidelně stříhat natolik, abys neměl co kousat. Po nějaké době si na tento režim zvykneš.

Další odpovědi
tom23

mam s tim taky problemy ale existuje na to lak kterym si ty nechty potres a kdyz do nich kousnes chutna to kysele
pomaha to

www

Stačí pravidelná manikura a není co kousat!

honza19hk

si je ostříhej.

Děda Louda

Vyndej si zuby.

Drap

Jedině si je nekousat. Aby tě to nesvádělo, můžeš si na každž prst nasadit náprstek,