Avatar uživatele
Killer

Jak si přestat kousat nehty?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Putra před 4160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Já kousala nehty deset let. Poté mi byl kamarádkou, která se už na mé kousance nemohla dívat, koupen k jakési příležitosti bezbarvý lak na nehty, nevěřila, že ho použiji, tak mi je radši i sama natřela. Když jsem si večer strčila nehet do pusy, abych ho „dookousala“, tak mě tak natáhlo, že už ani omylem. Lak jsem na nehty nanesla pak už jen párkrát a skoro plná lahvička mi zbyla. Teď je to šest let, co nekoušu a mám dlouhé, upravené nehty. Chuť nehtů po tom laku si pamatuju dodnes, brrr…

Předpokládám ale, že jsi kluk. Pak to bude složitější, jelikož lak není super nápad. Ideální by bylo namočit prsty do něčeho, co se dlouho udrží a bude to agresivní. Známý dostal od kožního jakousi tekutinu proti akné a každé ráno si tím mazal obličej na kousku vaty, uchytlo se mu sem tam trochu tekutiny na prstech a rovněž kousal, ale chuť byla natolik odpudivá, že přestal, rovněž ho prý natahovalo.
Nejlepší by bylo se naučit pravidelně stříhat natolik, abys neměl co kousat. Po nějaké době si na tento režim zvykneš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom23

mam s tim taky problemy ale existuje na to lak kterym si ty nechty potres a kdyz do nich kousnes chutna to kysele
pomaha to

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Stačí pravidelná manikura a není co kousat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

si je ostříhej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vyndej si zuby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jedině si je nekousat. Aby tě to nesvádělo, můžeš si na každž prst nasadit náprstek,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek