Kepler

Jak si představujete zatraceně sexy maminku?

https://www.su­per.cz/670465-misa-maurerova-je-zatracene-sexy-maminka-s-fanousky-sdilela-intimni-foto-z-koupelny-jen-v-rouse-evine.html?dop_ab­=7&dop_req_id=Ux­zbLALWU0H-201911161844&­dop_source_zo­ne_id=1&utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=bo­xik&utm_campa­ing=null
To snad autor toho článku ztratil soudnost?! Obličej jako rošlápnutý banán a jinak nikde nic. V tom „super“ jsou vůbec divné články. To jsou autoři placení od řádku textu, nebo se je platí ty celerbrity?

Nejlepší odpověď
marci1

Redaktorka Dominika Rachůnková (22 let) používá slovo „sexy“ téměř ve všech svých příspěvcích. 🙂
https://www.su­per.cz/celebri­ty/dominika-rachunkova/

Další odpovědi
Pepa25

Ano, spusta lidí ztratila soudnost. A na podobné titulky nemá smysl klikat, je to jednoznačný clikcbait.
Doporuču něco podnětnějšího – např. článek v odkaze. Lidem bez předplatného se zřejmě neukáže celý, ale hned první myšlenka je úžasná: americký herec Keanu Reeves má přítelkyni, která je jen o 6 let mladší (i když dnes „se očekává“, že člověk jeho věku a postavení si najde nějakou o generaci mladší) a ona dáma se ve 46 nestydí za šedivé vlasy a nebarví si je (i když „se to očekává“). A toto zpráva je vzhledem k výše uvedenému překvapivá …

Zdroj: https://denik­n.cz/230376/d­enik-jany-ciglerove-proc-sede-vlasy-alexandry-grantove-muzou-zpusobit-revoluci/

Kelt

Taky mne to překvapilo , ale byl jsi rychlejší, kdo to použil. A až budou sexy zvířata, tak to bude teprve něco. A ta sexy maminka. No kdybych byl režisér a měl ji obsadit do filmu, tak jak někde vytírá podlahu, ale záběr je na ní jen z dálky a ona je otočená zády.

Funna

máš pravdu, že na těch fotkách vypadá hrozně…ale vzledem k tomu, že sis ten článek otavřel, tak tě slovo sexy zjevně zaujalo a to je účel titulku…

PS: ad Pepův článek…je s smutné, že to co bylo dřív normální, je dnes „s podivem“…i když je fakt, že Alexandra vypadá tak na 60 a není to jen těmi šedými vlasy…taky neplánuju, že se budu barvit, takže mi její šediny nevadí…

Kepler

funna: no ano, to slovo mě fakt zaujalo. Byl jsem zvědavý, co všechno ještě může být „sexy“, když to s původním slova významu (pohlaví, případně pohlavní přitažlivost) nemá nic společného.

Funna

🙂

Kepler

marci: aha! Zřejmě neví co to slovo vůbec znamená. Jinak jsou sexy auta, textilie pověšené na kostnatých a vysokých modelkách a tak. No, co už 🙂