UltraFan

Jak si představujete perfektní sobotní ráno?

Tak se mi stýská po víkendu, a tak na Vás mám otázku, jak si představujete perfektní sobotní ráno 🙂
Děkuji za odpovědi a hezký večer 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Vstanu uvařím si kávu se sušeným mlíčkem Zajícem ( bezlepkovým),
pak nakrmím mého kocourka, něco si uvařím najím se a těším se zas,
jak se ztrapní další dvě rodiny před celým národem v pořadu Výměna
manželek. Dále usednu na noťas a odpovídám, ale to je po ránu 😁

Další odpovědi
chachar1922

Vzbudí mě dopadající paprsky slunce, které přiletí oknem přímo na mou tvář. Probudím se v posteli na své oblíbené chatě a z kuchyně cítím čerstvě otevřený Tramín červený. Sejdu pár schodů dolů do kuchyně, čapnu si svou sklenici vína, otevřu dveře ven, posadím se ke stolu na umělohmotnou židličku a zapálím si své červené Malborko a usrknu ze své sklenice a rozhlédnu se do přírody.

Nechala jsem se unést :D

Kepler

Otevřu mail a dovím se, že jsem vyhrál dovolenou pro dva na Maledivách (včetně té druhé osoby). A ve zprávách, že se EU konečně dohodla na vojenské ochraně hranic a masové deportaci běženců.

tforro

Upřímně? Vážně upřímně? Dobrá snídaně a na dopoledne do práce. Odpoledne práce kolem baráku.
Sice nic moc, já vím, ale jsem spokojený, když to tak je.

anonym

Jako každé ráno, kdy se probudím živý.

sarissky

Skvele

Zvědavý

Tak že ho prospím :) Vzbudím se že tak mezi 10–11h

zjentek

..že nejsem rozbitý jak Berlin!

Šidlo

na dokonalosť neverím, ale k silnej spokojnosti mi treba:

1: raňajky s teplým nápojom
2. dobrý seriál, cez víkend môže byť aj rozprávka
3. kľud, rušený max. deťmi od susedov (majú právo sa hrať)

terry

Probudím se do krásného počasí ve spacáku na pohodlné nafukovací károšce, koukám na nebíčko a ani nemusím že spacáku vylézt. Kousek níž ševelí říčka. A vedle mně je pár dobrých kamarádů/ek.
Nasnídáme se.
Neopren je suchý, tak se do něj s chutí nasoukám, sednu do kajaku a užívám si 🙂

arachis

Perfektní sobota je ta, kdy nemusím do práce a vzbudím se sama od sebe, ne třískáním nádobí, zvoněním mobilu…

UltraFan

Parádní odpovědi ! Děkuji 🙂