Zikina

Jak si představujete IT technologie v budoucnu?

Ahoj, jsem studentkou VŠ Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné a dostali jsme za úkol diskutovat na dané téma Vize IT v budoucnosti. Jakým směrem se bude vše ubírat? Jak si představujete IT technologie v budoucnu? Jak moc se změní, vylepší? Děkuji předem za Vaše názory a odpovědi, budu moc vděčná :)))

Odpovědi
led

Skúste sa pozrieť do časopisov Chip, PC World a podobných, kde sa pravidelne zjavujú rôzne prognózy IT.
Začína sa využívať nanotechnika, vyvíjajú sa ohybné displeje (už sa objavujú prvé výrobky), e-link knihy pracuje i fo farbe (zatiaľ v Európe nedostupné), objavili sa prvé datové a komunikačné okuliare (google), IT technika začína byť aj súčasť odevov a mnoho ďalších technických vychytávok.

anonym

ocakavam, ze pocita cbude „predvidat“ moje kroky a nebudem cakat na nacitanie stranok v 3D holograme.