Wareg

Jak si představit brvu?

Chápu, co znamená „nepohnout ani brvou“, ale jak si mám tu „brvu“ představit? 🙂
Doplňuji:
Díky za odpověď. Jinak pro kokotěnko: Kýbl make-upu nepoužívám, neboť žena jsem pouze na obrázku. V reálném životě muž… 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Brva = oční řasa. Slouží tedy k ochraně očí. Nehnout ani brvou = zachovat klid.
Jak píše Kokotěnko svým osobitým stylem, možná si řasy denně líčíte.

Panenka uvedla odkaz na jiný typ brvy. Nesouvisí s výrokem. Cituji.
U člověka jsou brvy například v průdušnici, kde vytahují hlen a nečistoty z plic. Ve vejcovodu také brvy pohybují vajíčkem do dělohy.

Další odpovědi
kokoťenko

Tzn,že ani nemrknete,takže si to představte,jako víčko a ta brva je ta řasa,proboha ženská umíte si představit řasy,vždyť si je určitě každé ráno pajcujete nějakýma sračkama
Doplňuji:
tak sorry,já vím že existují travesti,ale netušil jsem že i tady,díky za info,příště si dám bacha,,,,,ne vážně pardon,to jsem nevěděl,vidím pěknou babu,tak se neznám,jako ženský vám to vážně sekne.....

ReHu

Proč nás tedy tady mateš a nemáš nick jako chlap ???

Kdybys, ty muži, byl žena,
věděl bys, co znamená brva 🙂.

panenka

Zde vám zasílám co to je brva.

Řasinka, také brva či cilium, je buněčná struktura, která se nachází v některých eukaryotických buňkách. Má úzký vlasovitý tvar a velikost asi 5–10 mikrometrů. Směřuje ven z povrchu obrvených buněk.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Brva