Patriiicie

Jak si předat do noveho mobilu a tabletu aplikaci minion rush despicable me?

Odpovědi
spongebobik0

Záleží jaký máš mobil.
Samsung, HTC,… – Spustíš Google Play, do vyhledávání napíšeš název aplikace, dáš stáhnout, nainstaluješ a je to. Samozřejmě musíš mít internet v mobilu nebo být napíchlá na WiFi.

Apple – Spustíš Apple Store, do vyhledávání napíšeš název aplikace, dáš stáhnout, nainstaluješ a je to. Samozřejmě musíš mít internet v mobilu nebo být napíchlá na WiFi.

Nokia – Ta asi nemá android a obvykle se tam nedá nic stáhnout :)

Řekni jakej máš telefon a tablet a poradím ti přesněji.