Jak si pořídit „krabicovou“ licenci Windows 8?

Mohli byste mi prosím poradit, jakou verzi osmiček si koupit, abych ji měl plnohodnotnou jako krabicovou? Koukám všude možně a prodávají jen nějaké upgrady a OEM licence. Chtěl bych si je hodit na svůj desktop, kde mám OEM sedmy. Děkuji
Doplňuji:
Omlouvám se, já to neupřesnil. Na svém PC mám tedy OEM sedmy (HPx64), přítelkyně má na noťasu osmičky (x64). V těch licencích se moc nevyznám, potřeboval bych prostě dvd s plnou verzí, kterou bych mohl použít v případě, že by na jednom či druhém počítači došlo k havárii nebo ke změně hardwaru.

Odpovědi
Orange

Je krabice nutná? Když provedeš upgrade online za těch 7 stovek, tak bys měl mít přenosné Win 8 Pro.