Kelt

Jak si označit paměťové karty?

Potřeboval bych něco na označení paměťových karet, protože je používám ve čtečce nebo v tabletu a vždy musím zjistit, co na kartě je. Uvažuji o nalepení papíru, nebo označit fixem. Bojím se, že se papír může odlepit a fix setřít. Poradíte něco dalšího? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Arne1

lihový fix se tak lehce nesetře

Další odpovědi
Kepler

Já sice rozlišovat SD karty nemusím, protože mám jenom dvě a jedna z nich je trvale v telefonu. Ale napadlo mě použít kousek papírové samolepky označenou číslicí nebo písmenem a přestříknout to průhledným lakem. Samolepky se neodlepují a lak znak ochrání před setřením a znečištěním. Jen by se před použitím laku musely pečlivě ochránit kontakty karty.

jáára

To vypal laserem.

Mc Merkurion

… no, vono to chce na to myslet už při koupi a kupovat každou jinou, pak se ti to nesplete …
… jo, ale jinak, na ten plastovej obal bych jemně vyryl nějaký zoubky, rysky přes hranu, disk to nepoškodí a poznáš to i potmě …

anonym

Drápem 🙂 … dobře tak vážně: zkusil si bílý fix ? Popisovat můžeš třeba na druhou stranku mimo potisk výrobce pod piny konektoru.