FlAsh_7

Jak si organizujete plochu PC/telefonu?

Odpovědi
Funna

PC: na rozdíl od předešlých…podle hesla inteligent zvádle zmatek .-)…na ploše mám milión zástupců programů, které používám, ať už denně, nebo jednou za měsíc (určitě ale ne odkazy na web, ty jsou přece v prohlížeči v záložkách a těch tam bude víc než 400)…zástupce složek, na kterých momentálně pracuju a které jsou jinak na disku, takže mám zaplněnu více než půlku obrazovky stálými zástupci, ale pěkně za sebou, shora dolů a zleva doprava, podobné programy hezky vedle sebe…a pak „hážu“ na plochu soubory z pošty, stahování z netu mám taky na plochu atd…jednou za čas, když už to začíná být přeplněné to uklidím, to co nepotřebuju jde do koše, zbytek do příslušných složek…a proč to dělám,…protože na ploše se to dá najít hned, nebaví mne hledat složky po celém C:..jo a obrazovky mám dvě, a na té druhé jsou věci co potřebu jednou za 100 let 🙂
Phone: mám zaplněné obrazovky – vše appkama, které hodně často používám…a opět tématicky pospolu…„provozní věci“ mapy, nastavení, mail, soubory prohlížeč atd na první…a na těch dalších zábavu – hry, hudba adt…

led

úsporne
na ploche počítača len odkazy združené do odkazu „adresára štartov“ a „adresára dokumentov“, nikdy nie „ostré“ dokumenty a programy. Pri náhodnom zmazaní týchto odkazov neprídete o dokument, program, ako sa bežne stáva tým, ktorí dokumenty ukladajú na plochu… Okrem toho, čím menej "zanesená obrazovka, tým je prehľadnejšia.

elkon

Na ploše mám pouze ikony programů, nebo pár odkazů na weby, které často sleduji. Nikdy na plochu nic neukládám, od toho jsou patřičné složky. Pak ještě používám zasouvací lišty (na třech stranách monitoru), kde mám ikony pro otvírání různých složek a některých programů (dokumenty, hudba, obrázky, videa, kalkulačku, PC Translator, server Synology a pod.).