FlAsh_7

Jak si organizujete hudbu?

Jak si organizujete hudbu? Máte nějaký svůj systém.

Odpovědi
Kelt

Co myslíš organizací hudby? Mohu si své nahrávky roztřídit na počítači, stejně tak si mohu uspořádat CD nahrávky doma. Každý má svůj systém. Nebo si mohu pustit hudbu jako relax, na nabuzení a motivaci, na uklidnění. Něco mám přímo na počítači, jiné skladby nemám, ale po zadání si je mohu pustit třeba na youtube. Určitou dobu třeba něco poslouchám, jindy zase potřebuji klid. A něco si vyberu a pak přejdu na zcela jiný žánr, takže cesta, jako jsem se tam dostal je mnohdy jedinečná a neopakovatelná.

Rokio

Neorganizuji si hudbu. Občas poslouchám písně a hudbu z YouTube a znám webovou stránku Karaoketexty.cz.

Edison

Proč si organizovat hudbu, když to dělaj ON-LINE aplikace za nás? Nestahuju, nepotřebuju si nic organizovat.

elkon

Do složek podle žánru, nebo podle interpreta. Takto mám přes tisíc skladeb, v asi sedmdesáti složkách, např. na flešce v autě. A samozřejmě mám také zálohu.