zjentek

Jak si ohřát lasagne bez mikrovlnné trouby?

Ne polotovar, ale „plné“ lazaně, včera doma čerstvě připravované a dnes studené.

Nejlepší odpověď
Dochy

Já bych je dal na chvíli do trouby. Předpokládám, že klasickou máš. Ale za výsledek neručím, nezkoušel jsem.

Další odpovědi
postcd

Já většinu věcí ohřívám na plynu v tenkostěnné pánvi do které dám vodu a přiklopím poklicí, pára to prohřeje, vypnu a nechám trochu zchladnout. Prohřejí se i hutné kusy masa, stačí odhadnout množství vody a dobu prohřívání. Je dobré tam dát i trochu oleje aby se snížilo riziko připálení.