Pomelo74

Jak si oholit chloupky v tříslech?

Zkoušela jsem to žiletkou,ale chloupky mi zarůstají..de­pilační krém nefunguje,tak mi poraďte co mám dělat.. :( Děkuju

Odpovědi
mosoj

Nechat nebo vytrhat.

jmhad

Láká mě říci – napiš,přijedu a odborně poradím,ale ber to jako legraci

Michal Kole

Páskou na koberce to půjde nejlépe 😁

Existují depilátory epilátory, který chloupek vytrhnou i s kořínkem, ale trochu to bolí.

Osobní zkušenost nemám

Zeptej se v elektru nejlépe prodavačky ta bude mít jako žena víc zkušeností než chlap.

ANONYMKA-248

rozhodně si to netrhej akorát by jsi si ublížila!!!! budeš si je muset oholit žiletkou a nebo změn depilační krém..:-)

Vladislav97

já tě je můžu slíznout…volej tel: 731 976 529