brokol

Jak si odlíčit tužku na oči?

Jak si bych si měla večer správně odlíčit tužku na oči? Kreslím si ji na spodní víčko nad spodní řasy. Myslím tak, abych ráno po probuzení neměla černé ospalky a černý nádech na spodním víčku.

Nejlepší odpověď
anonym

Je spousty druhu odlicovacich ubrousku. Jeden balicek po 25 kusech stoji 25 kc. To neni az tak moc. A je to jemne , zadne " drhnuti ".

  • iv-

Další odpovědi
hanulka11

ano buď odličovací ubrousky, nebo jakékoliv pleťové mléko či pleťovou odličovací vodu