Jak si někteří lidé získávají zvíře?

Aniž by to chtěli, tak pes, kočka k nim přijdou a majitelé se diví, že zvíře skočí na klín (normálně to nedělá), přijde si pro pohlazení (jinak se tomu vyhýbá), reaguje na povel apod. U jedněch známích jsem použil „lehni“ na kočku, úžas, lehla na bok jak pes. No, tak jsem ji pochválil.

Nejlepší odpověď
quentos

Někteří lidé, zejména ženy, získávají zvíře prostřednictvím svatby – nejčastěji vola, někdy prase, ba i obojí v jednom.

Další odpovědi
www

Jen doplním Guentose-jde i v opačném případě, získat lze tele, někdy přímo krávu 😁
Jinak zvířata mám rád a ony to vycítí, vědí. Pes mne například ještě nekousnul, jde za mnou i ten „zlej“. A kočky jsou kapitola sama pro sebe.
Krávu jsem však neměl ani jednu 😁.

bolak

Možná z nich něco cejtěj. Sousedčin pes je na mě taky vysazenej a vona to taky nechápe. Furt kroutí hlavou a říká, jak je to možný, že navás furt takhle psychopaticky štěká a vrčí, na nikoho jinýho to nedělá. A já vždycky říkám: z toho si nic nedělejte, nejspíš ze mě cejtí zlo.

Každopádně by to chtělo nějak otestovat, tu moji teorii. Třeba ucpat zvířeti dirky a pak tu samou návštěvu pozvat znova.
Doplňuji:
Bahroona: tak bych mu ucpal i orgán

Bahroona

To bolak: To nepomůže, protože mají vomeronasální orgán, čili propojení dutiny nosní s dutinou ústní.

manon

Někdo úplatky v podobě kusu žvance. Já je hypnotiuzji jako Krokodýl Dundee :) Taky se mnou kamarádí i ta poměrně divoká a strachnahánějící :)

anonym

Doplním quentose, že zvíře se dá získat také koupí, darem, láskou, přívětivostí. Dvounohá zvířata zastupují daleko širší škálu ze zvířecí říše. Není správné vynechat skunka, tchoře, oposuma, tygra, lvici, lenochoda, osla a drůbež (slepice,kachna,hu­sa,krůta,krocan,blboun nejapný).
Po maturitě jsem pracovala na OSSVZ a byla jsem jednou na šetření u starší paní v Hladkých Životicích. Když už jsem u ní pila kávu, přišel vnuk a divil se, že jejich „vzteklý“ pes mi leží u nohou a nechá se hladit. Nechal a vypadal velmi spokojeně. Kamarádčin kocourek na sebe nenechal cizí lidi sáhnout. Za mnou si chodil pro pohlazení od prvního dne jako zmagnetizovaný.
Říká se, že zvířata a malé děti vycítí dobrého člověka.

anonym

Tak jako mezi lidmi, tak i mezi zvířaty a zrovna tak mezi zvířaty a lidmi vzájemně funguje to, čemu říkáme jednoduše „chemie“.

bolak

Bahroona: tak bych mu ucpal i orgán

anonym

bolák, to má něco do sebe, oni něco cítí.

bolak

a nabo právě naopak že třeba nic necejtěj, že ste s manželkou nastříkaný nějakýma repelentama nebo čím, ae kydž přijde návštěva nevalnách hygienických návyků, dva týdny nemytá, tak psovi zavoní a hupne si

ten babiččin je podobne filuta, jak si někdo sundá boty, tak do nich hned strčí rypák a pak už se vod nich nehne. mezi ním a propocenejma botama je to stejný jako mezi mnou a ředidlem..

a nebo má k vám možná jenom respekt a nedovolí si…

kdo ví (já tentokrát ne)

anonym

to je výhoda člověka, výběr