Weroniq

Jak si některé ženy udržují zářivě rudé vlasy?

jednou jsem si nechala dát na vlasy hnědý odstín s nádechem do červena, vydržel sotva dva týdny a hned se vymyl i přes šapony pro zachování barvy.. vím, že červená barva není pro vlasy přirozená a vymývá se víc než jiné, přesto potkávám slečny a ženy s ohnivě rudými vlasy – tak jak to dělají?

Nejlepší odpověď
ReHu

Záleží na typu a kvalitě vlasů.
Také na druhu použité barvy a na ošetřování vlasů před i po barvení.
Také na počasí atd.

Další odpovědi
tom004

A,některé ženy,si nepotřebují nic barvit,protože,se s nimi narodily.

DDarent

Používají většinou nejkvalitnější produkty na trhu, a mají převážně veškerou péči o vlasi, prostě si na tu hlavu daj třeba 5 věcí aby měli hezký vlasy, ale ve stáří to pak maj jako koňskej ocas!!!

Ewíík

6eny s obarvenýma vlasaa většinou šampon Loreal který udržuje barvu.

E.n

V drogerii na to jsou specialni šampony, nebo se přeptejte u kadeřnice, to je nejlepší..