Lucluc33

Jak si nejlépe vybudovat obranyschopnost a mít imunitu vůči baciliům?

Pracuji v opravdu rušném prostředí, kde projde denně třeba dvě stě lidí na malém prostoru. Jsou lidi, kteří fakt „nikdy“ nejsou nemocní a nemají opary jako já (fakt hrozně často). Jak s tím bojovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Otužovat se. Pokud se budeš každý den koupat venku, v přírodní vodě, nic takového se tě v podstatě nedotkne. Chce to ale začít na jaře. Teď je to pro netrénovaného člověka riziko.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Drapem, na jaře začněte s otužováním
a pokračujte celoročně.

nyjono

Viz má odpověď. A doplńuji, nejen bacily. Také viry.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-leky-pro-rychle-ziskani-imunity

suai

Zakupte tekute kolostrum a berte denne aspon 5 ml. Na opary Lysin. Dale prirodni vitamin C nejlepe z Acerola.

nyjono

Komu vadila má odpověď odkazující na velmi velmi podobnou otázku položenou nedávo?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-leky-pro-rychle-ziskani-imunity

ivzez

Také mi tu dnes zmizelo pár odpovědí, kterí nic neporušovaly.
Nejspíš se zase někdo „baví“.