Lečo

Jak si nejlépe oholit intimní partie?

Jak si nejlépe oholit své intimní partie, aby nevznikl žádný problém nebo vyrážka?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

A k čemu ti to bude, coo?! Už si viděl lidoopy tam dole vyholené?

Další odpovědi
Hlada

Nijak. K čemu to má být dobré? Vždyť to musí za pár dnů píchat. K tomu se nepoužívají chlupy.

Malvína

Po směru růstu chloupků, s vhodnou pěnou. Klidně dost pěny, jen ne nasucho. Ani není na škodu to po oholení potřít například Pitralonem. Dezinfikuje a nebudou se dělat pupínky.

mosoj

Jeden fuk letlampy a je hotovo.

Lucyfer

To chce zkoušet… až si na to člověk přijde 😁 (Kůže si musí pravděpodobně také zvyknout.)
Chce to hlavně ostrou žiletku (na kterou zbytečně netlačit), vesměs mi přijde, že lze použít jakýkoliv sprchový gel, není nutné kupovat pěny… Někdo to bere směrem do stran… mluvím o oholení do hladka, po směru růstu chloupků to tak hladké nebývá… Já si to pak nedezinfikuji ničím (sic se možná inspiruji), také na to, rozhodně ne hned, nepatlám nějaké krémy…
Taky to s tím holením nepřeháním, vždycky čekám, až je to trošku delší, jinak je to jako struhadlo a pak jsou pupínky zaručeny…
Po oholení, které je nejlepší dělat večer, natáhnout nějaké volné prádlo… ať to může dýchat…
Taky bych řekla, že se hodí nedělat mnoho tahů na jednom místě.
V případě podráždění někdo používá dětský pudr…

elkon

Přiblblej nápad. Příroda to nějak nastavila, tak to nech být. Nechápu, co se na tom někomu líbí.

Zvidatel

Ohněm přece. ;)
Aby nevznikla vyrážka atd, tak se holí tak, aby se to nevyškubávalo – ostré břity a správné holení, nebrat to „proti srsti,“ použít pěnu nebo něco takového. Zkus elektrický strojek, to můžeš i na sucho, třeba i na vousy.
Chlupy/vousy přistřihnout, aby nebyly dlouhé při holení, to by vadilo.

iceT

Chodím na epilaci a nemůžu si vynachválit.