MirKop

Jak si nastavit „režim spánku“?

Dřív jsem chodila spát tak kolem 23:15, protože jsem koukala na jeden seriál. Teď si chodím lehnout ve 21:30, ale stejně do jedenácti prostě neusnu. Nějaký tip, jak si „přenastavit“ re­žim?

Odpovědi
Mravenec

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/cla­nek.phtml?id=80­3286

Prý pomáhá i sníst jablka, pro klidný spánek. 🙂

Muffz

Ja si koupil vitaminy od Fitness authority, jsou rozdelene na AM a PM.
AM se berou rano, jsou v nich vitaminy, ktere trochu probudi telo a po ranu je mi fajn.
PM se berou vecer, obsahuji latky na nocni regeneraci, navic maji na me (i na spoustu jinych lidi z recenzi) takovy unavujici vliv. Lehnu a spim do deseti minut a je jedno, kdy to je.