panenka

Jak si nastavit moje počasí?

Dobrý večer chtěla bych si na Seznamu nastavit moje počasí můžete mě poradit jak děkuji?
Doplňuji:
Děkuji za odpověd a jde to nastavit tak aby se mi ten region objevoval i po zapnutí nebo se musím vždy první přihlásit a pak nastavit?před chvílí jsem si zavřela Mozillu ted ju otevřela a už tam mám zase počasí Česká Republika moc děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
tuCZek

je třeba si zaškrtnout políčko"přihlásit se trvale na tomto počítači"

Další odpovědi
Jikra

Dole na strance Seznam klepnout na Nastavení.
V Přidat si obsah zaškrtnout Počasí.
Dole klepnout na Uložit změny.
Potom na Seznamu u Počasí nastavit region.
Doplňuji:
Já mám IE a no problém.
Ale je potřeba postup co píše tuCZek.

Já...

Všichni stále dokola doporučují Mozzillu, Chrome, Operu ap. Já doporučím, zkus místo FireFoxu Gatesův obyčejný IE, např. čerstvě spuštěnou verzi IE9… Já s IE neměl nikdy (tedy ani u „mého“ počasí na Seznamu) žádný problém…

stana73

Já to mám nastavené i jako miniaplikaci na ploše.