Niikii

Jak si napíšu životopis?

Dobrý den,mám za ukol napsat životopis.Máme si vzít příklad z intenretu jenže všude jsou životopisy a v nich praxe a zkušenosti z vyšších studií.Nevíte jak to mám napsat,když ještě nemám ani střední školu?Prosím dyžtak dejte odkázek stránek,kde seženu vzor i pro mě.Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Napiš jen kdy jsi se narodila, kde bydlíš, kontakt a vzdelání od kdy studuješ ZŠ, na životopisy se vzdělání základní škola často nepíše

Další odpovědi
Ella

říkala vám učitelka/učitel jestli to má být strukturovaný životopis – v bodech a nebo životopis ve větách?

Pro strukturovaný koukni tady: http://www.zi­votopis-cv.cz/

Pro spíš literární podobu můžeš postupovat taky podle bodů ve vzoru, ale ve větách.
Např: Jmenuji se **** a narodila jsem se ..****. v ****. V současné době bydlím **** a studuji **** atd