sesednizkola

Jak si naložit pravý vězeňský kvak?

Zajímají mě vaše zkušenosti a různé zlepsováky chuti.

Anketa : Co vám chutná víc?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Nassin

Ani jedno

Opakuji: Ani jedno!

saw76

Kvak

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

A co je to kvak? Já znám kvak jen ve významu krajového názvu pro zeleninu tuřín. Pochybuju, že si vězni nakládali tuřín.

sesednizkola

Kvak – voda, droždí, cukr. Dá se ale udělat na X jiných způsobů a dá se udělat i opravdu dobrý. Nebo když jsou to nějaký trubky na nástupaku tak si ho udělají z chleba. Prostě vězeňský kvak. Chtěl bych někdy zkusit jak to chutná.

Lookomotiva

Zajímalo by mě jak se dělá

cochee

Aha, dík za osvětu. No asi to bude hnusné jak ranní šichta, ale veškeré argumenty tam přebíjí přítomnost ethylalkoholu :)