vevinka007

Jak si najít hudebního producenta za den?

Prosím o pomoc, toužím být slavná zpěvačka možná i módní návrhářka
a chci hudebního producenta, peníze bych mu dávala i koncertů!
Napadli mi inzeráty, volání hudeb. producentům a manažerům..Napadá vás něco jiného?
Na youtube nechci mám blbou kvalitu mobilu, fotak ani kameru nemám a nerada se tak natáčím!!

Odpovědi
patmull

No skuz vkládat inzeráty, snad někdo odpoví

To je jakoby jsi chtěla sehnat režiséra na svůj film, na který ale nemáš napsaný scénář. Nejprve se zkus objektivně zamyslet nad tím, jestli máš na zpěv vůbec alespoň trochu talentu. Jestli ne, tak ti ani nejlepší hudební producent nepomůže. Jestli ano, tak záleží kolik máš roků, jestli je ti méně než 16, tak vyčkej a trénuj svůj hlas doma, pak si buď najdi nějakou kapelu, nebo jdi do nějakých těch talentových soutěžích – začni od oblastních a jestli tam uspěješ můžeš jít do větších soutěží.

Misa56

Skuz jim zavolat a zeptat se jich jestli s nimi můžeš spolupracovat

Lucijej

Děvcče, ty si to představuješ jak Hurvínek válku. Nejdřív se musíš předvést, co v tobě je. Žádný producent si tě nevezmě jenom proto, že chceš být zpěvačkou. Chce to chodit do soutěží, byť lokálních, na různá vystoupení a začít brát hodiny zpěvu, protože určitě nezpíváš tak dokonale, aby ses nemohla zlepšit. I slavní zpěváci a zpěvačky berou hodiny v průběhu své kariéry. Na tohle jsou ideální soutěže Superstár apod. a vůbec nevadí, že nevyhraješ, ale ukážeš se lidem, získáě nějakou tu zkušenost a třeba zaujmeš nějakého toho producenta.

hanulka11

Ty myslíš , když se nikde neprezentuješ , že seženeš producenta – to si jednoduše představuješ – asi jako celej ten tvůj život …nic nechceš a jen chceš aby všichni padli z tvýho zpěvu na zadek.....musíš to vzít z druhé strany začít nějaké soutěže, talenty a na těch se hledají zpěváci a producenti se sami nabídnou ,pokud tvůj projev bude za to stát…jen to chce trpělivost