pn65

Jak si nabarvit helmu na kolo?

Měl bych dotaz, koupil jsem si helmu na kolo, ale jako každý cyklista chci, aby mi ladila s kolem, bohůžel však moc neladí a vrátit ji nechci,uvažoval jsem, že bych ji trochu upravil a načmáral nějaké ornamenty lihovou fixou, ale zase nevím, jestli se ta fixa v dešti rozpije, nevíte náhodou o nějakých nálepkách, které by se dali v případě potřeby odlepit?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
ReHu

Lihový fix se deštěm nesmyje, ale asi to nebude vypadat nic moc. Nálepky nesmí být papírové, aby vydržely.
Další varianta může být vyřezat papírové šablony a na helmu něco stříknout autosprejem.

Další odpovědi
mojitek

fixou fakt ne. Kup si sprej a nějakou malou barvičku kterou prodávají v potřebách pro modeláře.Nastříkej helmu a štětečkem nanes tu barvu-ono z toho něco vznikne. Takhle jsem upravoval helmu na mašinu a dělal patinu na zrenovovaný nábytek