ivosek2

Jak si na odpovedi.cz dát svojí profilovku?

fotku

Nejlepší odpověď
iceT

Prdlajs,že to nejde.Musíš si učet na odpovědích propojit s účtem na FB.Jakmile to uděláš,na odpovědích se ukáže tvé foto z profilu FB(jen to,nic víc)a když změníš foto na FB,změní se i tady.

Další odpovědi
Awe

Čeněk Modrý:Od tebe jsem tady ještě neviděl rozumnou a plnohodnotnou odpověď.To tady píšeš jen proto aby sis ulevil?

anonym

Fotku musíš poslat na odpovědi.cz ke schválení,pokud nebude porušovat kodex,tak ti jí dají na profil!!!!!!!!!