uccello

Jak si na Google Maps pro Android stáhnout offline mapu?

Po poslední aktualizaci nemůžu vůbec najít nástroj pro offline stažení mapy. V předchozích verzích se to dělalo přes „Google laboratoř“. Nevíte někdo, jak to najít? Potřeboval bych si na dovolenou udělat offline mapu jedné oblasti v Řecku. Pokud znáte i jinou aplikaci zdarma, kde je to možné, napište. Díky
Doplňuji:
Pro Futurama39: Ano Mapy.cz jsou super, ale pouze pro ČR.

Nejlepší odpověď
Karelcz

Mělo by to jít pořád přes tu laboratoř https://suppor­t.google.com/map­s/answer/175859?­hl=en

Další odpovědi
Bedy

Mapfactor používá mizerné mapové podklady – OSM. Než si budete něco stahovat, zkuste juknout na osm.org a pokud Vám to bude stačit, tak budiž.
Lepší podklady nabídne aplikace CoPilot, ve Free verzi je možné si stáhnout tuším 1 region. A na offline mapu to stačí.
Ale já mám pocit, že by to přes tu googlí laboratoř mělo jít.
No co, zítra tu určitě budu mít nějaký mobil s Androidem na opravu, tak na to můžu juknout…

Futurama39

Znám jenom mapy.cz které fungují offline ale nevím jestli nejsou jen pro čr