thepianist

Jak si můžu zahrát Hitmana 3?

Ráda bych si z velké nostalgie zahrála Hitman 3 Contracts. Ale prý hru nerozjedu na Windows 10. Je to možné nějak udělat a případně znáte postup krok za krokem? Nejsem zrovna počítačový guru. ;) díky

Odpovědi
anonym

Mám za to, že hru nainstaluj, a pak klikni pravým tlačítkem myši na zástupce na ploše, klikni na vlastnosti a na kompatibilita. Tam zadej spustit ve win xp, nebo vista, win 7, vyzkoušej vše, něco půjde. Nebo stačí kliknout pravým a pak na odstranit problém s kompatibilitou, mělo by se to nastavit samo.