Majonéza

Jak si můžu udělat otravu krve?

Děkuji

Nejlepší odpověď
dudu

Návod najdeš třeba ve filmu „Všichni dobří rodáci“. Jo a hezky si to užij.

Další odpovědi
briketka10

Je to nebezpečné pro každého a každá část
těla, kde by byla otrava může odumřít, tedy i
být infikována a pak odříznuta chirurgem já
ji měla a není co závidět bolí, jak čert – jen z
propíchlého puchýře mezi palcem a ukazovákem
na noze, Být Tebou rozmyslím si to.

sesednizkola

Ja bych ti tu odpoved strasne rad vygooglil, protoze jsem v tom opravdu dobrej, ale bojim se nejake lumparny. Jeden muj byvaly kamarad (momentalne zavreny pro pokus o vrazdu, proto byvaly) si jednou lamal nohu, aby nemusel na praxi. Uvedom si, ze otravu krve nemusis prezit, tak zkus treba predstirat chripku nebo tak neco.

Danina65

A proč si ji chceš dělat?

arachis

Dvěma základními způsoby, z vnějšku a z vnitřku. Vyber si, jestli chceš „jen“ přijít o ruku nebo umřít.