jackembrake

Jak si múžu doma vyrobit rádio? Poraďte mi prosím někdo. Hlavně bych potřebboval schéma zapojení + vysvětlivky. Děkuju

Nejlepší odpověď
mosoj

Velice tě chápu. Když jsem byl kluk měl jsem podobné zájmy.

Dnes je nejlepší zvolit cestu přes nějakou stavebnici, která ti zajistí materiál, návod a zaručí výsledek, který je potřebný pro sebeuspokojení.
Dej si do vyhledávače stavebnice radiopřijímačů a prohlédni si co se ti nabídne.
Třeba zde: http://www.gme­.cz/cz/volny-cas/stavebnice-radioprijimacu/512591441­.html
Pak si dáš již jenom do krabičky a máš svoje rádio.

Aby jsi ale tomu rozuměl je třeba sehnat si ale i nejakou odbornou literaturu či časopisy a učit se. Mohou být i starší. Škoda nedávno jsem vyhodil asi dvacet ročníků Amaterského radia. Byl bych ti je poslal.

Přeji ti mnoho úspěchů a nevzdávej to.