Nicoll123

Jak si můžu do počítače nainstalovat hru Pou??

Hledám všude ale nejde mi to nainstalovat…Prosím o radu jak si stáhnout hru Pou na počítač!!! Děkuji…

Nejlepší odpověď
cochee

Pou přímo pro Windows není. Proto je nutno nainstalovat simulátor, jmenuje se Bluestacks App player. To udělá ve Windows prostředí Androidu, jakoby tablet nebo telefon. Program má určité nároky, například minimálně 2 GB operační paměti. Podaří-li se Bluestacks A.P. nainstalovat, je pak již vše jednoduché, prostřednictvím Google účtu se hra (Pou) stáhne z Google obchodu, jako v reálném mobilu.

Zdroj: http://mujsou­bor.cz/hry-a-zabava/bluestacks-app-player