autacek

Jak si může bývalý ministr financí dovolit tvrdit něco takového? Copak tomu vůbec nerozumí, nebo má i v něčem pravdu?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/kalou­sek-babis-se-chova-jako-podly-podvodnik-40318261

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… všichni si ještě pamatujem, jak slavně si vedl on, včetně padáků …

… vyplatíme všechny náhrady, zaměstnancům 100%, hercům přidáme za jejich tvůrčí újmu, ale kde na to sakra chtěj vzít ???

… jen je mi divný, že mu média stále dávaj tolik prostoru, do parlamentu se dostal s odřenejma ušima, proč nedaj prostor třeba komunistům, mají daleko větší ať členskou či voličskou základnu ??? … no, voni protibabišovský média mají dnes problém sehnat někoho , kdo bude ochoten vládu kritizovat, a je všem jasný, že tohle slíbit, tak to budou oni, kdo to bude splácet …

Další odpovědi
Pepa25

Zrovna to tvrzení, které novinář vytáhl do titulku, je kontroverzní (proto to také dali do titulku, aby to čtenáře správně naštvalo). Ve zbytku má ale Kalousek bezpochyby pravdu.

Reezo

Kalouskovi bych nevěřil ani pozdrav. Je to jen nevymáchaná huba, která už hlavně neměla být dávno v politice, jak slíbil před nějakou dobou.

Drap

Máme přece svobodu slova. Říkat si může co chce. Jen mne překvapuješ že se objevuje se svými úvahami na veřejnoprávních médiích. My co hned nezapomeneme si dobře pamatujeme jak se peníze z rozpočtu ztrácely neznámo kam když Kalousek ministroval.

Kryšpín

Pokud děda nežaluje do Bruselu jako Bukanýři je to jeho názor a podle Charty EU Úř. věst. C 364, 18, 12. 2000 s.1, Svoboda projevu a informací.
1, Každý má právo na svobodu projevu. Toto právo zahrnuje svobodu vyjádřit svůj názor a svobodu přijímat informace a myšlenky bez úředních zásahů a bez ohledu na hranice, a tyto informace a ideje šířit.