♥♥♥

Jak si mohu vydělat ve 12 letech??? na vesnici?? díky za odpoved

prosím odepište nějaké slusné odpovědi…

Nejlepší odpověď
hanulka11

na tvou otázku je stejná odpověď jako zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brigada-3
Doplňuji:
nyní můžeš starým lidem odmetat sníh nebo jim nakoupit , když je špatná cesta – třeba ti nějakou kačku dají

Další odpovědi
Drap

Legálně ne, jedině někomu pomoci na zahrádce, na poli nebo v hospodářství. Můžeš také třeba sbírat lesní plody a prodávat.

anonym

Velmi slušná odpověď – je podzim, vybírají se brambory, takže se domluv s nějakým sedlákem (dnes se vlastně říká farmářem – nojo, jsme v Americe, tak tu máme spoustu farem). V zemědělství kromě zimy najdeš uplatnění po celý rok a když budeš mít zájem, tak si můžeš docela hezky vydělat. Tady nejde o placení přes smlouvu a zdaňování.

www

Ve 12 letech nebo v 15. přijde nastejno:

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-si-muzu-vydelat-v-15

Deli

Poptej se po sousedech, zda s něčím nepotřebují pomoct. K nám takhle děti chodí, sem tam, občas se pro ně nějaká práce na zahradě najde, nebo mi v létě chodily trhat bezinky… Taky jsem jednou nechala klukům ze sousedství umýt a vyluxovat auto, báječně se u toho bavili, ale na autě to moc znát nebylo, ani uvnitř, ani zvenku, tak jsem byla zklamaná. Takže když už – tak to dělej pořádně, pak se na Tebe lidé obrátí znovu.