Avatar uživatele
♥♥♥

Jak si mohu vydělat ve 12 letech??? na vesnici?? díky za odpoved

prosím odepište nějaké slusné odpovědi…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Deli, otaznik007, anonym před 4195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

na tvou otázku je stejná odpověď jako zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brigada-3
Doplňuji:
nyní můžeš starým lidem odmetat sníh nebo jim nakoupit , když je špatná cesta – třeba ti nějakou kačku dají

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Legálně ne, jedině někomu pomoci na zahrádce, na poli nebo v hospodářství. Můžeš také třeba sbírat lesní plody a prodávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Velmi slušná odpověď – je podzim, vybírají se brambory, takže se domluv s nějakým sedlákem (dnes se vlastně říká farmářem – nojo, jsme v Americe, tak tu máme spoustu farem). V zemědělství kromě zimy najdeš uplatnění po celý rok a když budeš mít zájem, tak si můžeš docela hezky vydělat. Tady nejde o placení přes smlouvu a zdaňování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Ve 12 letech nebo v 15. přijde nastejno:

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-si-muzu-vydelat-v-15

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Poptej se po sousedech, zda s něčím nepotřebují pomoct. K nám takhle děti chodí, sem tam, občas se pro ně nějaká práce na zahradě najde, nebo mi v létě chodily trhat bezinky… Taky jsem jednou nechala klukům ze sousedství umýt a vyluxovat auto, báječně se u toho bavili, ale na autě to moc znát nebylo, ani uvnitř, ani zvenku, tak jsem byla zklamaná. Takže když už – tak to dělej pořádně, pak se na Tebe lidé obrátí znovu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek